Ben jij klaar voor je volgende stap als leidinggevende?
Bold Move maakt jou een
excellente
people
excellente people
manager
Word de manager die je altijd wilde zijn
Maak samen met Bold Move de stap naar excellent people management
Wil jij ook
in jouw organisatie of bedrijf realiseren?
Wil jij ook de manager zijn die
- op magische wijze snel en effectief een topteam kan smeden uit een groep losse medewerkers?
- uit het team en medewerkers haalt wat erin zit? Zo’n team werkt elke dag beter, bereikt elke dag meer effect en heeft elke dag plezier.
- meer kan en wil dan jaren op dezelfde afdeling of businessunit passen?
- een team laat bruisen, borrelen en een kookpunt bereiken?
- van een verwaarloosd team een high performance team maakt?
- een magiër is die op basis van talenten uit een groepje losse medewerkers een effectief en efficiënt team smeedt?
Dan is de Bold Move leergang precies wat je nodig hebt
Ervaringen van eerdere deelnemers

- Directeur The Missing Link

- Interimmanager

- Accountmanager NS Zakelijk
Over Xander Cladder
Oprichter Bold Move
Xander Cladder MWO CMC (1966) is eigenaar en oprichter van Bold Move. Hij studeerde journalistiek en heeft een achtergrond in de corporate communicatie.
Tijdens zijn masterstudie aan SIOO (2013) raakte hij sterk gefascineerd door het onderwerp ‘Employee engagement’ (bevlogenheid en betrokkenheid). Hij verruilde zijn baan als directeur communicatie in voor het ondernemersbestaan. Als eerste vloog hij naar de VS voor een training in talentontwikkeling.
Sinds 2014 levert Xander organisatieadvies, talentcoaching en training. Hij heeft daardoor veel ervaring met alle onderdelen van het Bold Move traject.

Waarom Bold Move beter is
Bold Move is voor managers met de nodige ervaring. Deze leergang gaat namelijk niet over de basis van leidinggeven. Er zijn genoeg bureau's die dat aanbieden. Opvallend genoeg zijn er echter maar weinig (of geen goede) voortgezette opleidingen voor managers.
Een MBA is prachtig, maar daar leer je weinig over mensen en leidinggeven. En een leiderschapstraject bij bijvoorbeeld De Baak of Avicenna is vormend en interessant, maar levert voor people management weinig op.
Bold Move doet dat wel.
Met een cursus praktisch leidinggeven waarmee je vanaf de eerste dag de effecten ziet.
Deelnemers waarderen deze leergang met een 8!
Wat is de leergang?
- In de leergang Bold Move manager leer je jouw eigen talenten kennen. Je krijgt tools, theorie en vaardigheden om de talenten van jouw medewerkers te helpen ontwikkelen.
- Je leert hoe je medewerkers steeds meer engaged (bevlogen en betrokken) krijgt.
- En je leert hoe je samen tot steeds betere prestaties komt. Dit gebeurt niet door veel harder werken, maar door slimmer en meer vanuit intrinsieke motivatie en eigen kracht te werken.
- Na de leergang heb je als manager het vermogen uit elk team (ook verwaarloosde) binnen enige tijd de best mogelijke productiviteit en kwaliteit te halen. Dit betekent veel meer werkplezier en resultaat.
Wat je allemaal leert:
- Zwaktes en valkuilen (en hoe je die irrelevant maakt!)
- Jezelf veel beter leren kennen (energie, kwaliteit, maar ook de eigen zwaktes en valkuilen);
- Anderen hun kwaliteiten veel scherper leren zien en benoemen (talent);
- Coachen in plaats van aansturen en controleren;
- Precies voldoende (en vooral niet meer) bijdragen om engagement te bereiken;
- Met teams samenwerken aan voortdurende verbetering (verandermanagement light);
- Organisatieadvies light (effectief werken met het prestatiecultuur assessment Q12 en met groepsdynamiek).
Nog veel te winnen
Slechts 1 op de 5 medewerkers in Nederlandse organisaties en bedrijven is betrokken (engaged) bij het werk.
We kunnen dus nog veel winnen
De meest succesvolle bedrijven (Fortune 500) werken om dat te bereiken met talenten van medewerkers en managers.
In de Bold Move Leergang leer je hoe je talenten inzet om een excellente people manager te worden.
Tevreden ≠ Bevlogen
Veel organisaties zien onderzoek naar de betrokkenheid van medewerkers als een hippe variant van het medewerkerstevredenheids-onderzoek (MTO).
Maar let op
Tevreden medewerkers zijn veel minder productief dan betrokken en bevlogen medewerkers. [fn text=”Bevlogen medewerkers zijn veel productiever, loyaler naar klanten en veel minder vaak ziek (ca. 40%). Betrokken medewerkers zijn ook nog eens loyaler naar de organisatie; het is het dus waard om in te investeren.”]
Bevlogen over hun werk zijn mensen alleen als hun taken aansluiten bij hun intrinsieke motivatie. En die motivatie versterk je het beste als je de taken goed afstemt op de talenten.
Ben jij een manager die
- al enkele jaren ervaring als leidinggevende heeft?
- wil dat iedereen in het team zich gezien en uitgedaagd voelt en (dus) met plezier werkt?
- echt goede gesprekken wil voeren zodat medewerkers enthousiast en gemotiveerd blijven?
- op zoek is naar bewezen methoden die tot nog betere resultaten leiden?
- de talenten van medewerkers wil kennen en optimaliseren?
- elke dag beter wil worden en wil blijven leren?
Wat levert het je op?
- De reputatie een hele goede manager te zijn
- Iedereen wil voor/ met jou werken. Je bent inhoudelijk goed maar voegt ook iets toe in elk gesprek en iedere vergadering.
- Jouw MT-collega’s gaan je om advies vragen
- De teamproductiviteit stijgt met ca. 25%
- Jij voert met succes de juiste gesprekken met lastige medewerkers
-
Je kunt zelf het engagement meten en ermee aan de slag met je team
- Veel minder werk, veel meer voldoening en plezier
Tevredenheidsgarantie
- Heb je na de eerste dag het idee dat excellent people management niets voor jou is? Dat je er echt niet geschikt voor bent? Neem contact op met Xander Cladder en je krijgt 90 procent van je investering terug.
Bold Move gelooft in wat ze doet en belooft dat elke geïnvesteerde euro na twee jaar 3x terugkomt. De ROI (return on investment) is dus meer dan 300%. Zo niet, dan betaalt Bold Move een deel van het geïnvesteerde geld terug. Vraag ons naar de details van zo’n resultaatafspraak.
Antwoorden op veelgestelde vragen
Bold Move is als bedrijf nog niet zo groot en bekend. We hebben voorlopig maar een paar stoelen per jaar. Exclusief is vaak wat duurder. Toch zijn we niet duur.
We leveren niet een training maar een methode.
In de duurste variant doen we ook samen met de manager een interventie in zijn team.
In vergelijking met De Baak (4.600 euro) en Nyenrode (23.000 euro) voor vergelijkbare trainingen zijn we goedkoop.
Het lezen van de stof kun je in je eigen tijd en flexibel doen wanner jij tijd hebt.
We hebben slechts 8 dagdelen training nodig om te starten. Het meeste leer je in de praktijk daarna.
Het examen gaat vooral om inzicht. Dat je snapt wat je doet. Een vakman wil er alles van weten maar niemand zegt dat je alles moet weten en onthouden. Je krijgt concrete tastbare tools mee. Dus dat valt wel mee.
De leergang in 2 minuten
